Śniegowce to dziecięce buty do zadań specjalnych. Nie tylko na śnieg – również na pierwsze wiosenne dni, gdy nie wiadomo jeszcze, co przyniosą chmury (czasem słońce, czasem deszcz, a czasem również śnieg). A także na wszystkie stany powszednie – w języku dorosłych zwane błotem – w języku dzieci zwane przygodą. Gdy śniegowce pełnią zimowy dyżur – żadna pogoda nie powstrzyma was od spaceru i nowej porcji codziennych odkryć i zachwytów.

My się zimy nie boimy

Niebieskie kurtki, zielone czapki i czerwone nosy. W śniegowcach Crocs zima nie może być zła. Nawet, gdy szczypie w nosy i w uszy. Nawet gdy śniegiem prószy. A właściwie to szczególnie wtedy. Bo śniegowce to buty stworzone do brodzenia i biegania w śniegu.

To wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Z piwnicy wyciągamy sanki, a z szafy kolorowe śniegowce. Zakładamy na obie nogi – a przedtem sprawdzamy jeszcze, czy prawa z lewą nie chcą nam spłatać figla i z pomocą krasnoludków nie zamieniły się miejscami. Zakładamy śniegowce i w drogę. Z górki na pazurki. Na sanki, na worki i na jabłuszka.

Buty do lepienia bałwana

Śniegowce to także idealne buty do lepienie bałwana. Bez starego garnka na głowie i bez marchewki zamiast nosa – bo znowu wyszliśmy z domu nieprzygotowani. Ale za to z fantazyjnym kijkiem w ręce, oczkami z kamyków i z głową większą od tułowia.

Buty na spacer po lesie

A kiedy wybieramy się na spacer do lasu – liczyć wiewiórki i przedrzeźniać gawrony – zawsze możemy liczyć na śniegowce. Nie przemakają, nie wpuszczają śniegu. A przy tym są wygodne, ciepłe i bardzo wytrzymałe. Czerwone kapturki powinny trzymać się blisko rodziców, aby wilk w przebraniu babci nie zapytał ich skąd mają takie piękne i kolorowe śniegowce.

Każda pogoda jest dobra do zabawy!

Podczas wiosennych roztopów, śniegowce udowadniają, że każda pogoda jest dobra do zabawy. Przy deszczowej (albo niepewnej) pogodzie sprawdzają się również jako kalosze. A ty możesz zobaczyć dziecięcą radość z brodzenia po kałużach i przeglądania się w ich odbiciach. Być może słońce skuszone kolorami bucików Twojej pociechy przychylnie wyjrzy zza chmury?

Wybierz razem z dzieckiem jego ulubiony kolor – koniecznie kontrastujący z zimową czapką i kurtką – i ruszajcie wspólnie na odkrywanie uroków zimy!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.