Buty dla dziecka powinny być wygodne, sprzyjać zabawie, nie ograniczać ruchów ani fantazji. A jeśli do tego są jeszcze zdrowe dla rozwijających się stóp dziecka i kolorowe – wtedy mamy do czynienia z ideałem – zwanym również Crocsami.

Zdrowie, wygoda i swoboda

Dziecięce klapki Crocs – tak jak wszystkie buty tej marki – zostały wykonane przy użyciu technologii Croslite. Dopasowują się one do kształtu stopy Twojej pociechy, dzięki czemu może się ona rozwijać bez przeszkód. A przy tym klapki Crocs są bajecznie kolorowe, lekkie, miękkie i bardzo ale to bardzo wygodne. Pewnie dlatego dzieci za nimi szaleją.

Dla małej księżniczki i dla odkrywcy wodnego świata

Wybierz razem z dzieckiem jego ulubiony kolor oraz nadruk. W ofercie London Shoes znajdziesz Crocsy dla różowej księżniczki, wielbicielek Hello Kitty, młodego marynarza oraz pogromcy rekinów. Niezależnie od pierwotnego zastosowania i wybranych wzorków, Twoje dziecko szybko się zorientuje, że w klapkach Crocs może być również i po prostu małym odkrywcą świata – w jego wielu przejawach.

Buty na całe lato

Po co zabierać na wakacje kilka par butów, jeśli twoje dziecko i tak przez cały czas będzie chodzić w Crocsach? Latem Crocsy idealnie wcielają się w rolę: sandałów, kapci, kaloszy, butów do brodzenia w wodzie i butów plażowych.

Doskonale sprawdzają się w każdym warunkach – na śródziemnomorskiej plaży, na kempingu, na działce u dziadków, na kolonii, na biwaku i na spacerze po nadmorskim deptaku, a nawet w czasie niedzielnej wizyty u cioci, która ma w sadzie prawdziwe maliny. Można w nich biegać po trawie, po piasku i po asfalcie. A co najlepsze – można też skakać po kałużach, brodzić w morzu i taplać się w przydomowej sadzawce.

Już dziś wybierz razem z dzieckiem jego ulubione buty na lato!

Produktów: 2
Sortuj wg:
Genna II Gem Flat GS Raspberry

Genna II Gem Flat GS Raspberry

113,00 zł
Classic Kids Pepper

Classic Kids Pepper

118,00 zł